П`ятниця, 2024-05-17, 6:42 PM
Новини школи [2]

Мій сайт
Головна » Статті » Новини школи

Матч між командами " БаскетЛайф" та НВК" Соціум"

Рік тому 15.12.2016 року на базі школи І-ІІІ ступенів № 232 Оболонського району м.Києва відбувся матч між командами " БаскетЛайф" та НВК" Соціум" (шк.№ 240) у рамках турніру " Київська шкільна баскетбольна ліга ". На жаль, наша команда "БаскетЛайф" поступилася команді НВК"Соціум" із рахунком 10:58. Але ми не втрачаємо надії на перемогу у наступних змаганнях. Самим результативним гравцем нашої команди стала Михайлова Анна,учениця 9-б класу. Її 6 очок були гарним внеском до кошику нашої збірної. На змаганнях були присутні: представник Київської федерації баскетболу Базилевська Олена, спортивний оглядач Дульцев Костянтин, вболівальники та батьки учасників змагань. Судив сьогоднішні змагання Сліпуха Валентин -- суддя міжнародної категорії з баскетболу.

Категорія: Новини школи | Додав: akushko2017 (2017-12-15)
Переглядів: 271 | Рейтинг: 0.0/0
uCozCopyright MyCorp © 2024