Вівторок, 2024-05-21, 5:37 AM

Мій сайт
Головна » Статті » Новини школи

,,Олімпійський урок'' присвячений баскетболу

14.12.2017 року на базі школи І-ІІІ ступенів 232 Оболонського району м.Києва відбувся ,,Олімпійський урок'' присвячений баскетболу. На нашому святі були присутні почесні гості,а саме - чемпіон світу з данків Дмитрій Кривенко, багаторазові чемпіони України з баскетболу Гуртовий Володимир та Корабльов Дмитрій, методист РУО з фізичного виховання Андрушко Юлія Сергіївна.Баскетбольне шоу розпочав Дмитрій Кривенко. Він продемонстрував усім присутнім баскетбольний фрістайл, а потім були його неперевершені данки. У другій частині свята було зіграно товариський матч,граючими тренерами були Гуртовий Володимир (команда ,,Котлети по-київські'')та Дмитрій Кривенко (команда ,,Вогнений м'яч''). Звичайно перемогла дружба. Свято відбулося! БАСКЕТБОЛ усіх об'єднав!

Категорія: Новини школи | Додав: akushko2017 (2017-12-15)
Переглядів: 201 | Рейтинг: 0.0/0
uCozCopyright MyCorp © 2024